Ich stimme zu, dass diese Seite Cookies für Analysen, personalisierten Inhalt und Werbung verwendet. Mehr dazu unter Impressum.X

Apartmány Haus Sonnenschein

Pohodlí a rodinné prostredí prímo u jezera Zell am See!

Haus Sonnenschein: pouze 100 m od jezera • přímo u stezky kolem jezera a cyklostezky • zdarma velká odpočinková travnatá plocha s hřištěm pro plážový volejbal a půjčovna kajaků u jezera • kemp s restaurací a malý obchod naproti • autobusová zastávka přímo před domem • půjčovna kola člunů naproti u jezera • škola windsurfingu a plachtění v bezprostřední blízkosti • perfektní výchozí bod pro plavání, jogging či jízdu na horských kolech • ideální základna a výchozí bod pro různé lyžařské oblasti (Schmittenhöhe, Saalbach, Kaprunský ledovec).

 

V našem domu s apartmány u jezera Zell am See, který vedeme v rodinném duchu, jste na správném místě! Mimořádná lokalitaseverní břeh jezera Zell am See – zaručuje sportovní vyžití i odpočinek uprostřed přírody. Vychutnejte si pohled na jezero Zell am See, stejně jako na jedinečné horské panorama evropského sportovního regionu Zell am See – Kaprun. Pěší cesta podél jezera a autobusová zastávka přímo před budovou umožňují prožít dovolenou bez auta a beze stresu.

 

Sportovní region Zell am See – Kaprun zdobí mimo jiné 1 965 m vysoká hojně navštěvovaná hora Schmittenhöhe, ledovcová lyžařská oblast Kitzsteinhorn o nadmořské výšce 3029 m, jezero Zell am See s křišťálově čistou vodou, centrum volného času s ledovou plochou, krytým bazénem a saunou, nebo také wellness oáza Tauern Spa. Tradice a autentičnost se odráží především v lidových akcích a kulinářských specialitách tohoto regionu. Ani o povyražení není díky nesčetným barům a útulným chatám nouze.

 

Kombinace ledovců, hor a jezera činí region Zell am See – Kaprun jedinečným. Pouze zde v Salcbursku se nachází ty nejhezčí aspekty Rakouska tak blízko u sebe. Souhra této alpské přírodní oblasti nabízí sportovcům, rodinám a lidem toužícím po odpočinku různorodé aktivity a zážitky, které na ně čekají hned za prahem domu.

 

Velmi rádi Vás u nás uvítáme!

 

Vaše rodina Kastenmeier