Souhlasím s tím, že tento web používá cookies pro analýzy, personalizovaný obsah a reklamu. Více informací v tiráži.X

Zimní dovolená v regionu Zell am See – Kaprun

 

Ledovce, hory a jezero – alpský svět se 100% zárukou sněhu

Tři lyžařské oblasti pro lyžaře a snowboardisty

Zell am See – Kaprun je jednou z nejatraktivnějších lyžařských oblastí Rakouska.  Tři lyžařské oblasti s celkem 138 kilometry sjezdovek nabízí příznivcům lyžování a snowboardingu pestré zážitky. Vrchol Schmittenhöhe nabízí prvotřídní lyžařskou zábavu. Už jen výjezd v kabině navržené dílnami Porsche představuje exkluzivní zábavu. Bezešvá síť 26 lanovek a vleků se rozprostírá na ploše 2 000 metrů a zahrnuje 77 pečlivě upravovaných kilometrů sjezdovek.

 

Prvotřídní nabídky pro rodiny

Region Zell am See – Kaprun boduje u rodičů i dětí profesionálními lyžařskými školami pro děti. Zatímco se dospělí bezstarostně prohánějí po sjezdovkách, o dorost se báječně starají školení animátoři volného času pro děti. Lyžařské školy pro děti nabízejí programy určené pro jednotlivé věkové skupiny. V juniorklubu Schmittenhöhe šíří prázdninový drak Schmidolin hraním a soutěžemi dobrou náladu.

 

Po regionu klasicky či bruslením

Běžkaři se mohou rozjet po celkem 40 kilometrech tras s kvalitními stopami. Běžkařské oblasti sahají od výškové běžecké stopy na vrchu Schmittenhöhe až po jedenáct kilometrů dlouhý okruh podél zamrzlého jezera Zell am See. Napojení na 200 km dlouhou síť běžeckých stop v údolích Pinzgau a Saalach otevírá dálkovým běžkařům brány neomezeného požitku z lyžování. Noční ptáci si mohou v regionu Zell am See / Kaprun zajezdit po 12 kilometrů dlouhých osvětlených stopách.

 

V zimě po svých

Zimní přírodu si můžete užít také při zimních procházkách, na sněžnicích nebo při nordic walkingu. Malebnou horskou krajinou v okolí jezera Zell am See vede přibližně 40 kilometrů upravených cest. Od nepaměti je v regionu Zell am See – Kaprun klasickou zimní zábavou sáňkování.  Na svižných sáňkařských drahách a svazích mezi vrcholy Kitzsteinhorn a Schmittenhöhe je vždy o zábavu postaráno. Mezi místní vrcholy sáňkařské zábavy patří „Maisiflitzer“ ve středisku Maiskogel.

 

TAUERN SPA – krajina wellness zážitků

Nově otevřený krytý areál TAUERN SPA je oázou odpočinku a zotavení. Na přibližně 20 000 metrech čtverečních vodního světa se saunami jsou dospělí i děti ve svém živlu. K dispozici je vše, co dá odpočinout tělu i duchu: od aktivního odpočinku ve 25metrových sportovních bazénech až po blahodárně působící wellness kúry. Dětská srdce se rozbuší na 127metrovém rychlém tobogánu „Schlinge-Schlange-Röhre“.